Facebook Pixel

Margai-mekko sininen

42,90 €

Toimituskulut alk. 3,90 €
Yli 49 euron tilauksiin toimituskulut 0 € 
Laskulla 30 päivää kulutonta maksuaikaa.

Vain %1 jäljellä

Kissamaisen täplikäs mekko, jossa on pitkät hihat, kaunis leikkaus ja runsas helma. Mekossa on valkoinen pohjaväri sekä veikeitä margain kuvia hauskasti väritettyinä.

Hei, minä olen margai! Kissamaisen notkea ja ehkä maailman paras kiipeilemään. Olen vikkelä ja varma-askelinen, ja osaan laskeutua puusta alas vaikka pää edellä! Haluatteko, että näytän? Entä mitä pidätte ihanasta pilkullisesta turkistani ja pitkästä hännästä? Tahtoisitko silittää?

  • Pitkät hihat
  • A-linjainen
  • Kaunis leikkaus rinnan yläpuolella
  • Rypytetty runsas helma
  • Takana neljä nappia
  • Reilut päälleommellut paikkataskut sivuilla
  • Materiaali miellyttävän pehmeää ja ekologista luomupuuvillatrikoota
  • Valmistettu Öko-Tex-standardien mukaisesti

+ Näytä lisää
Ominaisuudet
TuotenumeroC-71201301
VäriValkoinen, monivärinen
Materiaali95 % puuvilla 5 % elastaani
Pesuohje40 °C – Pese samansävyisten kanssa nurinpäin käännettynä, ei rumpukuivausta, silitys nurjalta puolelta
Paino0,12 kg
ValmistusmaaTurkki

– Nopea toimitus n. 1-3 arkipäivää
– Toimitus noutopisteeseen alk. 3,90 €, yli 49 € tilauksiin veloitukseton toimitus!
– Tilaa suoraan kotiovelle, toimituskulu 6,90 €

Meillä Martinexissa on tärkeää, että olet tyytyväinen tilaamiisi tuotteisiin ja siksi tuotteiden palauttaminen on helppoa! Tarjoamme sinulle veloituksettoman 30 päivän palautusoikeuden. Lue lisää >>

Kokotaulukot löydät täältä>>